Rowerowe sklepy i warsztaty

Zamiast tworzyć własny serwis, z przyjemnością zapraszamy do skorzystania z najbardziej chyba kompetentnego przewodnika po sklepach rowerowych w Krakowie (i nie tylko), który znajduje się na stronie Szymona "Zbooya" Madeja - link zewnętrzny tutaj. (Uwaga: znany i lubiany sklep i warsztat Cyclocentrum z ul. Pędzichów został na początku 2004 roku przeniesiony na ul. Wileńską, róg 29 Listopada, tel. 4187480, serwis: 012.4177490). Cała strona Zbooya jest dostępna tu.

Na stronie Zbooya lista sklepów jest tworzona od kilku lat i uzupełniana recenzjami rowerzystów - uczestników grupy pl.rec.rowery. Na tej grupie warto zadać pytanie o nowe sklepy czy warsztaty. Być może drugim dobrym miejscem do zadania pytania o krakowskie sklepy czy warsztaty rowerowe jest grupa pl.regionalne.krakow. Jeśli nigdy nie zdarzyło Ci się korzystać z grup newsowych, koniecznie zajrzyj na www.usenet.pl.

Warto również zapamiętać adres wypożyczalni rowerów "Dwa Koła" na ul. Józefa 5 na Kazimierzu (od strony ul. Krakowskiej). Godziny otwarcia - 9:00 do 20:00. Cena wynajmu - 30 zł, kaucja - 200 zł. Wypożyczalnia akceptuje karty płatnicze. Wymagany jest dowód tożsamości. Telefon - 012.4215785. Wypożyczalnię prowadzi Fundacja im. bł. Anieli Salawy.